KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14912069
nr 1491 2069
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Skeppsbron. Nutida måleri, Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 71x90 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:03:21
26/9 16:25:59
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm